Hypnoporod

\"Hypnoporod je jednoduchý, naprosto logický a velmi efektivní forma přípravy na porod. Umožňuje ženě spolupracovat s jejím tělem i dítětem. Partner (pokud jej máte) je aktivní součástí celého procesu a na porod se také připravuje. Z porodu se tak stává pozitivní zkušenost plná respektu a lásky\" 

Skupinové, soukromé i online kurzy

Jsem spoluzakladatelkou Jemného Zrození a pořádám tak skupinové, soukromé i online kurzy Kompletní předporodní přípravy s Hypnoporodem. 

Předporodní kurzy Jemného Zrození jsou velmi komplexní. Nejsou to obyčejné relaxační kurzy. Kurzy jsou koncipovány jako pracovní a všechno, co na kurzu uvidíte a uslyšíte, má za úkol vám pomoci se zamyslet nad možnostmi a zjistit, jaký porod si pro sebe i své dítě přejete a jak toho docílite. Nebudete tak pasivními účastníky celého procesu, ale budete se aktivně podílet na rozhodování a volbě místa a způsobu porodu. Součástí kurzu jsou také nahrávky, které vám pomohou zpracovat strach a nejistotu z porodu. 

Skupinový kurz běžně trvá 2 celé dny, ale lze jej samozřejmě také rozdělit do více dní. Stejně tak i soukromý kurz Hypnoporodu lze rozdělit do více dní. Soukromý kurz probíhá v pohodlí vašeho domova nebo u nás v terapeutické místnosti v Třinci.

Online kurz je rozdělen do 6 týdnů a každá lekce trvá 1.5 hodiny. Soukromý online kurz je pak rozdělen dle preferencí klienta a maximálně přizpůsoben jeho potřebám. 

Filozofií Jemného Zrození je pomoci ženám porodit své dítě dle svých přání, v klidu, uvolnění a napojení se na miminko a vlastní tělo. Hypnoporod vám pomůže ponořit se do stavu hluboké relaxace v průběhu porodu a porodit své dítě přirozeně, bez léků a lékařských zásahů.

Pokud máte zájem o skupinový nebo online kurz se mnou, prosím navštivte webové stránky Jemného Zrození.